Haberler

2018 En İyi 5 Aksiyon Filmi

29 May 2018
2018 Filmleri
ehdfilmizle

2018 yılının en iyi aksiyon filmleri

Genel olarak ABD ülkesinde yayınlanmaktadır. Birçok ülkede aksiyon filmi çekilmektedir tabi ama ABD bu ülkelerin en başında gelmektedir. Bu yüzden en fazla izlenme sayısına sahip aksiyon filmlerinin yapımı ABD’ye aittir. Film izle sitelerinden indirilebilecek olan bu filmler, hem gerilim hem de aksiyon dolu sahneler içermektedir. Amerikan aksiyon filmlerinin en iyi oyuncularından biri ise Jason Statham’dır. Jason statham, Mechanic filmi ile ve diğer filmleriyle aksiyonun en doruk noktasına ulasan sahnelerde yer almıştır. Daha birçok aksiyon filmi yayına giren ABD’nin özellikle son yıllarda bu kurgudaki serileri giderek artmıştır.
Rampage: Büyük Yıkım izle

Rampage izle
Amerikan yapımı olan rampage büyük yıkım ilk yayınlandığı tarihten bu yana milyonlarca kişi tarafından beğenilmiştir. IMDb puanı ile de kaliteli bir film olan büyük yıkımın sahneleri ise filmin başrol oyuncusu ile bir maymun arasında gitmektedir. Hd film kalitesi ile 2018’in en iyi aksiyon filmlerinden seçilen bu filmin IMDb puanı ise 8,4’tür. Filmde primat uzmanı Davis Okoye’nin işi gereği maymunlara olan ilgisi ve bu alâka ile 2 yasındaki bir goril bulup dost olmaktadır. Goril gelişip büyüdükten sonra ise o sırada ülkede yapılan bir deney sonucu bazı canavarlar şehre saldırmaktadır. Aralarında bir kaza sonucu gorilde karışmakta ve bu yıkılmalara sebep olmaktadır. Davis ise hem şehri eski hâline sokmak hem de dostu olan gorile ulaşmaya çalışmaktadır. Aksiyon dolu olan bu filmin süresi ise 2 saatten fazladır.

 

Labirent: Son İsyan izle

Labirent-3-Son-İsyan-izle
2018’in en iyi aksiyon filmleri arasında bir de labirent: son isyan filmi bulunmaktadır. Bu filmde aksiyon içeriklidir ve başrol oyuncuları oldukça başarılı kişilerdir. Labirent serisinin bu filminde Thomas labirentten çıkmakta ancak içerde kalan arkadaşlarını kurtarmak için kaçak dostları ile mücadeleye girmektedir. Daha sonra ışıl hastalığının tedavisini bulmak için şehre giden Thomas büyük bir aksiyonun içine girmektedir. 8 IMDb puanı ile 2018 yılına damga vuran bu filmin izlenme süresi 2 saatten daha fazladır ve gerilim doludur. Aksiyonun doruk noktasına ulaşan bu film aynı zamanda bilim kurgu filmidir. İzlemek için ise hd kalitede filmin yüklendiği bir çok site bulunmaktadır.

Öldürme Arzusu izle

öldürme arzusu izle
En iyi aksiyon filmleri arasında yer alan en güzel filmlerden biri de öldürme arzusudur. Bir doktorun hayatını konu alan bu filmin tüm sahneleri aksiyon doludur. Doktorun ailesi ile birlikte olmadığı sürede sarsılması ile film başlamaktadır. Öldürme arzusu adı ile sinemaya ilk kez uyarlanan bu film 2018 yılının en iyi aksiyon konulu filmlerindendir. Doktor Kersey diye bir cerrahın hayatını konu alan bu aksiyon filminde maskeli adamlar Kersey’in evine girerek ailesine saldırır. Kersey bu durumda mücadeleye girer ve ailesini kurtarmak için elinden geleni yapar. Ancak doktor Kersey’in bu saldırıda karısı ölmekte ve kızı ölümden dönmektedir. Bunun sonucunda ise Kersey olayın faillerini aramaya koyulur.

Filmin geri kalan bölümleri de doktor Kersey ile suçlular arasında geçmektedir. Full film izle sitelerinden izlenebilecek bu film aslında bir romandır ve yazarı Brian Garfield’dir. Roman 1972 ‘de çıkmıştır ve 1974 yılında Death Wish filminin yeniden roman adıyla sinemaya uyarlanması ile çekilmiştir. 2018 yılına büyük damga vuran bu filmin IMDb puanı ise 7,6’dır. Milyonlarca kitle tarafından izlenen bu film ilk yayınlandığı tarihten itibaren birçok ülkede sinemaya girmiş ve çok beğenilmiştir. Death Wish filminin bu uyarlamasında film süresi ise yaklaşık olarak 107 dakikadır.

 

Ailecek Şaşkınız Full izle

26 May 2018
2018 Filmleri
ehdfilmizle


Ailecek Şaşkınız

Filmin Konusu

Babasından devraldığı finans üzerine çalışmakta olan şirketi işletmekle görevlendirilen Ferhat’ın başına gelenler ve bunun ardından ortaya çıkan trajikomik olay örgüleri filmin ana temasını oluşturmakta. Ferhat, kendi deneyimsizliği yetmezmiş gibi bir de mahalleden çocukluk arkadaşı olan Gökhan’ı da şirkete finansal işler direktörü yapmıştır. Bu iki kafadarın şirket yönetme maceralarının konu edildiği filmin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir oturuyor. Film ilk olarak 2 Mart 2018 tarihinde Ailecek Şaşkınız izle olarak vizyona girdi.

ahmet kural filmleri izle

2018 komedi filmleri izle

Oyuncu Kadrosu

Komedi filminin başrolünde Kardeş Payı dizisinin unutulmaz ikilisi olarak hafızalara kazınmış olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir bulunuyor. Ahmet Kural filmde babasından şirketi devralan şirket sahibi rolünde boy gösteriyor. Filmdeki adı Ferhat. Mahalleden çocukluk arkadaşı olan Gökhan ise kendisi tarafından şirketin finansal direktörlüğünü yapmakla görevlendirilmiş durumda. Gökhan adıyla da Murat Cemcir Ailecek Şaşkınız full izle filminde yer alıyor. Yine filmde Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt gibi isimler de yer almaktadır.

Yayın Süresi

2018 Yerli Komedi Filmleri izle

Ailecek Şaşkınız Filmi izle

Ailecek Şaşkınız Full izle, 2 Mart 2018 tarihinde ilk kez gösterime girdi. 1 saat 13 dakikalık bir yayınlanma süresi bulunan film komedi dolu anlar yaşamak isteyenler için 2018 en iyi filmler arasına girmeye hazırlanıyor. Bu anlamda da Kardeş Payı ile adeta Türkiye’yi gülmekten kırıp geçiren ikilinin yer alması açısından uzun bir süre ses getireceğe benzemektedir. Bununla beraber filmin usta isimlerden oluşan film kadrosu ile de düşünülecek olunursa gerçekten izlenmeye değer yapımlar arasında geldiğini rahatlıkla söylememiz mümkün.

Ailecek Şaşkınız Komedi Filmi

2018 yılının ilk komedi filmi olma özelliği de taşıyan bu film sinemada halen gösterime devam eden yapımlar arasında gelmektedir. Tüm yönleriyle komedi filmi tutkunlarının gözlerinden yaş gelene kadar izleyebileceği bir film olma özelliği taşımakta olan bu film her anlamda dikkat çekmektedir. Filmin 1 saat 13 dakikalık gösterim süresinde yönetmen koltuğunda alanında başarılı pek çok film yönetmiş olan Selçuk Aydemir yer alıyor. Film her bakımdan Türk sinemasının komedi tufanı bulunan filmlerinden birisi olmaya aday gösterilen yapımlar arasında gelmesi bakımından da dikkat çekmektedir. Film halen sinema salonlarında gösterime sunuluyor.

2017 Yılının En İyi Aksiyon Filmleri

09 Eyl 2017
Film Listeleri
ehdfilmizle

2017 yılının artık son aylarını yaşadığımız şu günlerde sizler için sinemanın sevilen aksiyon filmlerini bir araya getirdik. Yer yer kahkahaya boğan, yer yer hüzünlendiren aksiyon dolu film listemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Devamını oku »