2017 Yılının En İyi Aksiyon Filmleri

09 Eyl 2017
ehdfilmizle

2017 yılının artık son aylarını yaşadığımız şu günlerde sizler için sinemanın sevilen aksiyon filmlerini bir araya getirdik. Yer yer kahkahaya boğan, yer yer hüzünlendiren aksiyon dolu film listemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Kaabil izle

Görme engelli bir adam olan Rohan, hayatımın kadını dediği Supriya’yı bulmuştur. Ona karşı yaşadığı sevgiyi bir adım ileriye götürerek evlenme teklifi etmiştir ve mutlu bir birliktelik yaşamaktadırlar. Bu mutluluk ne yazıktır ki çok uzun sürmeyecektir. Karısına tecavüz edilip öldürüldüğünde dünyası adeta başına yıkılır. Görme engelli olsa da bu olaya sebep olanları tek tek bulup cezalarını vermek için and içen bir sevgilinin dramını izleyeceksiniz. Hint Filmi seven arkadaşlar yukarıdaki linke tıklayarak filme ulaşabilirler.

Sleepless (Uykusuz) izle

Uyuşturucu çeteleri ile bağlantıları olan bir polis memuru olan Vincent Downs, çeteden uyuşturucu yapmak için arkadaşıyla yaptığı plan sonrası yakalanır. Bu onun ve ailesinin hayatını değiştirecek bir olaya sebep olur. Kızının çetenin eline düşmesi Vincent için elinden gelen ne varsa yapmasına sebep olacaktır. Aksiyon ve suç dolu kovalamacayı sitemizden izleyebilirsiniz.

John Wick 2 izle

emekliye ayrılmış bir tetikçinin eski hayatından uzak köpeğiyle yaşadığı sakin bir hayatın ardından kendisini istemediği bir kovalamacanın içerisinde bulur. İlk filmde intikam aleviyle yanıp tutuşan John Wick, tetikçilikten uzak ve huzurlu bir hayat kurmuştur. Karanlıklar arkasında işlerini yürüten suikastçı birliğinin tehdit altında olmasıyla John Wick emeklilikten geri dönmek zorunda kalır. Bir anda dünyanın sayılı tetikçilerini karşısında bulur. Kadroya yeni eklenen ünlü isimler ile John Wick’in intikamı büyüyor ve artık o çok daha sert çalışıyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 izle

Dom ve Letty balayındadır ve Brian ile Mia da emekli olmuştur. Ekibin geri kalanı temize çıkınca, dünya turu yapan ekip normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın (Oscar ödüllü Charlize Theron) Dom’u kandırarak suça ve yakınlarının ihanetine sürüklediğinde, ekip daha önce karşılaşmadığı bir sınavla yüzleşecektir.Hızlı ve Öfkeli 8 ‘i yukarıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Kong: Kafatası Adası izle

1970’li yıllarda bir grup uzman, Amerikan hükümetinin desteklediği bir keşif gezisi için Pasifik’te insan eli değmemiş bir adaya çıkmıştır. Ekibin lideri İngiliz James Conrad’dır (Tom Hiddleston). Onun yanında savaş fotoğrafçısı Weaver (Brie Larson), sözleşmeli asker Packard (Samuel L. Jackson) ve hükumet yetkilisi Randa (John Goodman) da vardır. Bu cennet gibi adada devasa bir yaratığın bölgesine girdiklerini ise çok geç farkedeceklerdir. Üstelik adada Kong’dan çok daha ölümcül yaratıklarla karşılacaklardır.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi izle

Arthur Londra sokaklarında büyümüştür. Kral soyundan geldiğini bilmeden sürdürdüğü yaşantısı sonraları değişecektir. Ancak bu yaşantısı efsanevi kılıç Excalibur’u saplandığı yerden çıkarana dek sürecektir. Kılıcı olduğu yerden çıkarmak mesele değildir. Önemli olan kılıcı kullanabilmektir. Krala isyan eden bir grup ile birlik olan Arthur, ailesinin ölümüne sebep olan gaddar Vortigern’i alt etmeye çalışacaktır.

Galaksinin Koruyucuları 2 izle

Marvel’dan “Galaksinin Koruyucuları 2” filminde ekip kâinatın uzak cephelerinde dolaşırken çeşitli maceralara dahil olmaya devam ediyor. Koruyucular, yeni kurdukları ailelerini korumak için savaşırken Peter Quill’ın asıl geçmişinin gizemini de çözmek zorundadırlar. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanlarımızın yardımına koşuyor. Marvel Sinema Evreni genişlemeye devam ediyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?